Dezinfekčný program hotela

1

ELEKTROSTATICKÝ POSTREKOVAČ NA BÁZE BEZCHLÓROVEJ POLYMÉROVEJ DEZINFEKCIE

Na prvom mieste je pre nás ochrana zdravia našich hostí a pracovníkov. Zamestnanci hotela preto absolvovali školenie na aplikáciu bezchlórovej polymérovej dezinfekcie povrchov.

Naši kolegovia týmto spôsobom dezinfikujú všetky hotelové priestory. 

Bezchlórovú polymérovú dezinfekciu aplikujeme pomocou elektrostatického ručného postrekovača. Tento spôsob dezinfekcie je kvalifikovaný svetovými organizáciami ako jeden z najúčinnejších a najbezpečnejších, najčastejšie využívaný v nemocniciach a zdravotníckych zariadeniach.

Nová doba prináša na trh účinnejšie dezinfekčné prostriedky, aké boli používané doteraz. My dezinfikujeme novodobým bezchlórovým, polymérovým dezinfekčným prostriedkom PolyHMG, ktorý má silný a dlhodobý antibakteriálny, antivírový a protiplesňový účinok na všetky druhy povrchov.

DIFUZÉR V HOTELOVOM LOBBY

Dezinfekcia je známa svojou výraznou „vôňou“, ktorá mnohým veľmi prekáža. V súčasnosti sú ale na trhu aj difuzéri, ktoré okrem toho, že priestor dezinfikujú aj príjemne voňajú. Do vonného oleja bol na základe chemickej reakcie pridaný prvok, ktorý funguje baktericídne, vírocídne, sporicídne a fungicídne.

Vôňa sa tak spoločne s dezinfekčnými účinkami postupne uvoľňuje a vďaka vyparovaniu a rozpínavosti plynov sa dostane do celej miestnosti. Difuzéry sú vhodné najmä na miestach, kde je potrebná nepretržitá dezinfekcia. U nás v hoteli preto difuzér s príjemnou vôňou light citrus nájdete v hotelovom lobby, kde sa počas dňa premelie najviac ľudí. Kvôli zvýšenej bezpečnosti nedezinfikujeme iba povrchy, ale aj ovzdušie. Difuzér je zdravotne nezávadný a bezpečný pre ľudí.

DEZINFEKČNÉ STANICE V CELOM HOTELI

Absolútnou nevyhnutnosťou sa na každom rohu stali dezinfekčné stanice. 

Nechýbajú ani u nás, v hoteli sme rozmiestnili niekoľko  bezdotykových dezinfekčných staníc, aby boli k dispozícii našim pracovníkom aj hosťom. Sú bezpečnejšie ako klasické dávkovače, lebo sú bezdotykové.

Nájdete ich v hotelovom lobby, pred hotelovou reštauráciou Oliva, na poschodiach, pred toaletami v suteréne. Zaobstarali sme aj prenosné dezinfekčné stojany, ktoré vieme umiestniť pred konferenčné miestnosti v prípade potreby.

STERILIZÁTORY VZDUCHU

V konferenčných sálach a v reštaurácii máme vzduch ešte čistejší.

Sterilizátory vzduchu likvidujú vírusy, baktérie a plesne pomocou ultrafialového žiarenia.

Sterilizátory vzduchu STERILLIGHT sú vyrobené podľa najnovších vedeckých poznatkov. Prioritou výrobcu je kvalita a spoľahlivosť. Zdroje UV-C Žiarenia sú zabudované do uzavretých komôr alebo nepriamych žiaričov, ktoré sa používajú na sterilizáciu vzduchu počas prítomnosti človeka v miestnosti, v ľubovoľnom čase.

DEZINFEKCIA STOLOV

Vírusy a baktérie sa udržia na rôznych povrchoch aj celé hodiny. Z tohto dôvodu je o to dôležitejšie dezinfikovať miesta, kde jeme, pracujeme a denne ich navštívi niekoľko desiatok ľudí.

Recepcia, konferenčné miestnosti či hotelová reštaurácia. Stoly a recepčný pult sú v neustálom kontakte s ľuďmi. Z toho dôvodu pravidelne čistíme všetky stoly v reštaurácii, recepciu a konferenčné miestnosti s certifikovaným dezinfekčným prípravkom disiCLEAN SURFACE non-foaming. Ide o nepenivý tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok na dezinfekciu a umývanie rôznych povrchov. Má baktericídny, fungicídny a proti kvasinkový  účinok. 

1